Peintbola teritoriju iekārtošanai piemēroti materiāli

Posted by on Dec 19, 2016 in Raksti | Comments Off on Peintbola teritoriju iekārtošanai piemēroti materiāli

Peintbola teritoriju iekārtošanai piemēroti materiāli

 

Peintbols ir tāda nodarbe, ko var ierīkot gandrīz jebkurā vietā, ja ir pietiekami liela teritorija. Pats galvenais peintbola teritorijā ir izveidot dažādus šķēršļus, jo tikai tad varēs izveidot aizraujošu spēli un iespēju visiem dalībniekiem ieņemt kārtīgas spēles pozīcijas. Peintbola laukumus mēdz ierīkot tukšās ēkās, iekļaut teritorijā dabas radītus un arī mākslīgus šķēršļus. Mērķis ir radīt vietas, kurās var noslēpties, kas kalpo kā aizsegs un palīdz pārsteigt pretiniekus, lai raidītu viņam šāviņu. Jo dažādāka un plašāka teritorija, jo spēlētājiem būs interesantāk veidot spēli.

Esmu redzējis arī, ka peintbola laukumos izmantotas siena ķīpas, lieli celmi, pat nolietotu automašīnu vraki. Teritoriju var veidot tādu nedaudz mežonīgu, lai spēle būtu aizraujošāka. Bet tajā pašā laikā noteikti jādomā arī par drošību un spēles teritorija jānorobežo. Ja peintbola laukums ir atklātā vietā, tad jāizvieto labi pamanāmas norādes, kas ziņo, kurā teritorijā notiek spēle. Tas palīdzēs dalībniekiem orientēties, ja laukums ir gana plašs.

Peintbolu mēdz spēlēt ne tikai dienā, bet arī vakarpusē, kad ārā sāk krēslot. Tāpēc teritorijā vajadzētu izmantot atstarojošus elementus, vislabāk noderēs koša līmlente un signāllente. Tās pievērsīs uzmanību un sniegs vajadzīgo informāciju spēles dalībniekiem. Līmlente var noderēt dažādiem nolūkiem, lai ierīkotu maksimāli drošu un peintbolam piemērotu teritoriju. Un galu galā drošība jau vienmēr ir pirmajā vietā. Laukumam jābūt tādam, lai risks savainoties būtu minimāls. Lai gan peintbols pats par sevi ir aktīvs un nedaudz sāpīgs laika pavadīšanas veids, tomēr nopietnas traumas peintbola laukumā nedrīkstētu dabūt. Kvalitatīva līmlente un signāllentes, kas apdrukātas ar jebkuru nepieciešamo informāciju, var pasūtīt pie http://www.limlentas.lv/.

Aizraujoši, ja peintbola laukuma iekļauta arī dabiska meža teritorija, tad tiešām var sajusties kā kādā militāra kaujā.

Protams, ka nekad mums nevienam negribētos piedzīvot to, ko mūsu senči daudzajos karos, tomēr peintbols ir lielisks veids, kā realizēt savu spriedzi, varbūt pat agresiju un dusmas, jo tā ir legāla iespēja veidot kaujas startēģiju, redzēt pretiniekus un par mērķi izvirzīt uzvaru. No psiholoģiskā viedokļa šāda nodarbe daudziem cilvēkiem var būt ļoti noderīga. Un labs peintbola parks būs padomājis par daudzveidīgi iekārtotu teritorju, kas ļaus attīstīt tiešām aizraujošu spēli. Mēs esam pārliecināti, ka ikvienam kaut reizi tas ir jāizmēģina.

Seko mums...